Народна хорова капела «Мелос» достойно презентувала наш університет

На II Всеукраїнському конкурсі хорового мистецтва «Грінченківська весна» Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка представляла Народна хорова капела «Мелос» педагогічного факультету (художній керівник та диригент кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва Любов Мартинюк, концертмейстер Ірина Федорова).

Цей конкурс пройшов 7 травня 2015 р. в Київському університеті імені Бориса Грінченка за підтримки Міністерства освіти та науки України. У ньому взяли участь хорові колективи навчальних закладів I – II та II – IV рівнів акредитації з різних куточків нашої країни.

Вельмиповажне журі конкурсу, яке очолював художній керівник та головний диригент капели «Думка», герой України, народний артист України Євген Савчук, високо оцінило конкурсний виступ нашого вузівського колективу, нагородивши Народну хорову капелу «Мелос» дипломом за II місце в категорії «Навчальні заклади III – IV рівнів акредитації».

Декан педагогічного факультету В.М. Лабунець, керівник хорової капели «Мелос» Л.В Мартинюк та студенти-учасники щиро дякують за підтримку та сприяння поїздки до Києва ректору Сергію Анатолієвичу Копилову.

Любов Мартинюк,
керівник хорової капели «Мелос»