Нехай в серцях не згасне світло Перемоги

zal_1_01

zal_1_03

У заході взяли участь студенти ІІІ-ІV курсів факультету української філології та журналістики Андрій Поважнюк, Наталя Хом`як, Артем Блазій, Анастасія Серветник, Діана Гаврилюк, Юлія Бандуровська; а також учні 1-го та 6-го класів СЗОШ №5 Вікторія і Юрій Ситники.

zal_1_04

zal_1_05

zal_1_06

Учасники свята декламували вірші, навіть, власні (Ю. Бандуровська), співали патріотичні військові пісні, в монологічній та діалогічній формі відтворювали драматичні події Другої Світової війни.

Глядачі мали можливість в тихій, спокійній атмосфері долучитися до трагічних сторінок історії нашого народу та вшанувати пам`ять загиблих.

zal_1_07

zal_1_08

zal_1_09

Л.В. Ситник, завідувач центральним абонементом,
І.І. Грінішина, завідувач читальним залом №1.
Світлини Ольги Комарової

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine