Підсумки ХІІ літньої Універсіади України з легкої атлетики

12-13 травня в м. Харкові відбулася ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики. За збірну команду Хмельниччини виступали студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Золоті медалі здобули МСУМК Наталя Лупу з бігу на 800 м. із результатом 2:05.0, МСУМК Марина Бех у стрибках в довжину з результатом 6 м. 55 см. та Максим Якимчук з бігу на 10000 м. із результатом 30:40.0.

Срібні нагороди вибороли МСУМК Олег Каяфа з бігу на 800 м. із результатом 1:51.0, КМС Михайло Медвідь із бігу з перешкодами на 3000 м. та МСУМК Олена Сідорська з бігу на 800 м.

Бронзовими призерами стали Віталій Капітанець з бігу на 10000 м. із результатом 32:00.58, МСУ Валентина Загоруйко з метання диска та Олег Романишин із бігу з перешкодами на 3000 м.

Команда легкоатлетів факультету фізичної культури у своїй підгрупі посіла перше місце.
Вітаємо спортсменів з гарними результатами!

Вадим Воронецький,
директор спортивного клубу