До змісту

Перша хорова асамблея на Хмельниччині завітала до Університету Огієнка

Публікація від 15 травня 2015.

hor_hm_01

Хорове мистецтво досить цікавий та неординарний різновид художньої творчості. Надзвичайний подарунок жителям нашого міста зробили хмельничани. 15 травня в Кам’янці-Подільському відбувся ряд заходів у рамках Першої хорової асамблеї на Хмельниччині. До програми дійства були включені майстер-класи та концерти хорових колективів.

hor_hm_02

У стінах К-ПНУ імені Івана Огієнка о 13 годині пройшов концерт за участі хмельницьких виконавців. Першою виступила Народна академічна хорова капела Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії імені В.Толстих. Художній керівник і диригент колективу – Росіна Гуцал, кандидат мистецтвознавства, доцент; концертмейстер – Наталія Журавльова, старший викладач. Між виступами колективів усі присутні мали змогу послухати деякі історичні відомості про мистецьку кафедру Хмельницької академії. Цікаво було дізнатися, що багато викладачів академії – випускника нашої альма матер, за що гості і подякували вишу.

hor_hm_03

Також всі присутні мали можливість побачити виступ ансамблю пісні і танцю факультету мистецтв Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії «Співуче джерело». Художній керівник та головний диригент – Ігор Цмур, заслужений діяч мистецтв України; музичний керівник – Олександр Дорофєєв, заслужений артист України; балетмейстер-постановник – Олег Попик, лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів.

І хоч концерт тривав близько години, відпускати наших гостей не хотілося. На завершення хор виконав пісню-молитву «Боже великий, єдиний». Зі словами подяки за співпрацю виступив А.А. Заводовський, керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти і вручив колективам почесні грамоти. Мистецькі кафедри нашого вишу подарували своїм колегам прекрасну картину на згадку про цей день.

hor_hm_04

Надіємося, що Перша хорова асамблея стане початком хорошої традиції і найближчим часом ми знову  відвідаємо виступи відомих колективів.

Лілія Надвідна, кореспондент газети.
Світлини Тетяни Левицької