День вишиванки в Кам’янці-Подільському

Кам`янець-Подільський, як і вся Україна, 21 травня святкував День вишиванки. У рамках заходу молодь нашого міста розмалювала 20-ти метровий рушничок, який прикрасив стіну міської Ратуші. Ця ідея належить відомому кам’янецькому митцеві Сергію Боднару. Вишиванки одягнули всі: дорослі і діти, студенти і представники влади, голови організацій і підприємці.

Велика кількість людей зібралася біля РЦКіМ «Розмай», де і стартував парад. Колона патріотів пройшлася містом до площі Польський ринок. Уже там перед учасниками ходи виступили народні аматорські колективи, а для найменших проводилися майстер-класи. З привітанням до городян звернувся заступник міського голови Василь Сукач.

У параді взяти участь більше двохсот кам’янчан. До них приєдналися студенти і викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети.