Практичне заняття із зеленого туризму

Студенти економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка напряму підготовки «Туризм» 22 травня 2015 року відвідали агросадибу «Сімейний затишок» в с. Фурманівка Кам’янець-Подільського р-ну Хмельницької обл. Молодь мала змогу побачити все те, про що йшла мова на лекціях та практичних заняттях у процесі вивчення предмету «Зелений туризм».

Власники агросадиби провели для студентів цікаву екскурсію, розповіли про нюанси ведення бізнесу, про особливості функціонування інфраструктури їхньої агрооселі. А також попросили майбутніх фахівців сфери туризму зробити суспільно-корисну справу – розчистити частину лісу від сухих дерев. На цю пропозицію наші студенти з радістю погодилися і, попрацювавши певний час, прибрали територію. У відповідь власники агрооселі віддячили потенційним спеціалістам туристичної галузі смачним обідом зі страв традиційної української кухні. Після цього гості агросадиби мали можливість насолоджуватися благоустроєм обійстя та відпочивати.

Богдана Опря, старший викладач
кафедри туризму та економічної теорії