Обрали “Красу університету 2015”

miss

Щороку наприкінці травня в К-ПНУ імені Івана Огієнка обирають “Красу університету”. Цьогоріч конкурс відбулася 26 травня в актовій залі коледжу ПДАТУ.

У першому конкурсі «Візитка» кожна красуня представила себе в образі ліричної героїні. Дівчата декламували прекрасні поезії, які об’єднувала тема жінки.

У конкурсі «Джинсова колекція» учасниці продемонстрували красу в повсякденному. Адже не щодня ти носиш вечірні сукні, а виглядати гарно можна і в джинсах.

Кожна з красунь відповідально підійшла до конкурсу «Мій талант». Дівчата показали свої хореографічні, вокальні та акторські таланти та неабияк вразили присутніх.

miss_02

Конкурс «Авангард» розкрив наших учасниць як креативних дизайнерів. Вони продемонстрували вечірні сукні, які виготовили з різноманітних матеріалів: паперу, фольги, пакетів, клейонки, гральних карт і навіть парасольки. Фінальним конкурсом був «Вечірній бал». Дівчата у вишуканих сукнях разом з елегантними кавалерами вийшли на «фінальне» дефіле і продемонстрували неймовірну граційність та жіночність.

Не дав сумувати присутнім між конкурсами ансамбль сучасного танцю «Апельсин», адже веселі і цікаві виступи просто змушували посміхнутися. Також на конкурсі виступили співочі таланти нашого університету.

Після всіх випробувань члени журі оголосили результати конкурсу. «Красою Університету 2015» стала Анна Іваненко, «Першою віце-міс» – Єлизавета Капітонова, а звання «Другої віце-міс» отримала Юлія Галабіцька.

У номінаціях перемогли: Ольга Банах – «Міс привабливість», Христина Кондратюк – «Міс вишуканість», Юлія Штефанко – «Міс чарівність», Юлія Чоп – «Міс тендітність». Учасниця Марія Герлєй через травму не змогла продовжити змагання, та зусилля дівчини не залишилися марними і вона отримати нагороду «Міс ніжність». Після завершення конкурсу Марію провідали учасниці, Тетяна Левицька (директор студентського клубу) і Анатолій Заводовський (керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти і голова журі) та вручили дівчині корону.

Вітаємо красунь з новими перемогами і бажаємо ніколи не забувати, що корони достойна кожна з вас.

Лілія Надвідна,
 кореспондент газети.
Фото Інни Латюк

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine