Семінар «Актуальні питання управління навчальним закладом: мета, завдання, результати»

osvita

Процес реформації освіти сьогодні не сходить з уст провідних науковців та управлінців. 27 травня в стінах нашого університету відбувся семінар «Актуальні питання управління навчальним закладом: мета, завдання, результати». Його провела Зоя Вікторівна Рябова, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри управління навчальним закладом і педагогіки вищої школи Університету менеджменту освіти НАПН України.

Захід організувала кафедра педагогіки дошкільної, початкової, середньої і вищої освіти та управління навчальним закладом К-ПНУ імені Івана Огієнка (завідувач І.О. Кучинська, доктор педагогічних наук, професор).

Проректор з науково-педагогічної роботи Василь Кобильник, кандидат політичних наук, доцент, привітав учасників семінару і наголосив, що наш університет радий зустрічати науковців, які передають свій досвід іншим.

Зоя Вікторівна насамперед розповіла про роботу своєї кафедри, основні досягнення та завдання. Їй вдалося з перших хвилин зосередити увагу присутніх на своїй доповіді.

osvita_02

Далі науковець крок за кроком розкрила тему «Маркетингові комунікації в управлінні навчальними закладами» і переконала присутніх колег та студентів у актуальності роботи.

Уже сьогодні був підписаний договір про співпрацю між Університетом менеджменту освіти НАПН України і Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка.

На семінарі були присутні викладачі педагогічного факультету, студенти та магістри, які навчаються за спеціальністю «Управління навчальним закладом». У результаті вийшла дуже цікава дискусія між лектором та учасниками семінару. Ірина Кучинська подякувала за семінар та висловила надію на подальшу співпрацю.

Лілія Надвідна, кореспондент газети.
Світлини Ольги Комарової

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine