Успіхи дзюдоїстів на І Європейських іграх

Бронзовим став виступ для дзюдоїстів нашого вишу на І Європейських іграх, які пройшли в столиці Азербайджану місті Баку. Заслужений майстер спорту України Світлана Ярьомка за вихід у бронзовий фінал перемогла свою подругу, теж студентку нашого вишу майстра спорту України міжнародного класу Ірину Кіндзерську, а у фіналі впевнено розібралась з представницею Угорщини.

Також з представниками Угорщини в бронзовому двобої зустрілись наші дзюдоїсти-чоловіки в командній першості. І знову перемога була за нашими хлопцями, де свій вклад у перемогу зробили студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Заслужений майстер спорту України Георгій Зантарая та майстер спорту України міжнародного класу Ньябалі Кеджау.

Вітаємо наших студентів з успіхом і бажаємо нових перемог!

Вадим Воронецький,
директор спортивного клубу