Музика «Мольфи» на Республіці

Публікація від 17 серпня 2015.

molfa

Фестиваль «Республіка» – місце, де можна послухати багато рок музики різних гуртів. Є виконавці,які виступають на фесті кожного року,а є й чимало нових.  Зокрема, на ювілейній Республіці вперше виступить гурт з Івано-Франківська «Мольфа». Працюють виконавці в жанрі альтернативного року. Існувати гурт розпочав у 2012 році за ініціативи колишнього фронтмену гурту «Карна» та гітариста гурту «Так Треба».

Склад «Мольфи»:

Вокал – Ярош Олексій (ех. КАРНА);

Гітара – Ластовецький Володимир Lastik (ех. ТАК ТРЕБА);

Бас гітара – Дубковецький Тарас (ех. Рура);

Ударні – Пона Євген (ех. ТАК ТРЕБА).

molfa_02

Варто зауважити, що робота гурту є досить таки насиченою. Адже від часу свого існування «Мольфа» створила чимало музики: «Закликаю», «Подарунок небес», «Розбуди мене», «Егоїст», «Муза мого раю» тощо. А зовсім нещодавно гурт випустив новий сингл «Не карайте» і наразі працює над відео до цієї пісні. «Мольфа»  все частіше стає учаницею фестивалів ,а тепер ще й республіканці матимуть змогу послухати їхню музику.

Христина Юхней, студентка ІІІ курсу
факультету української філології та журналістики
(спеціальність “Журналістика”), кореспондент газети