Наші студенти – серед кращих програмістів

У Харкові 22- 25 жовтня відбувся 3-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, в якому взяла участь команда Університету Огієнка. Наші програмісти показали високий рівень знань і пройшли до фіналу олімпіади.

До складу команди увійшли магістранти фізико-математичного факультету: Віталій Громик, Богдан Аліксічук і Віталій Пара. Тренував команду Вадим Віталійович Понеділок, викладач кафедри інформатики К-ПНУ.

Олімпіада відбулася під егідою компанії АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery – International Collegiate Programming Contest) у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця. Фіналістів олімпіади уже запросили приєднатись до колективів ІТ-компанії Харкова і України.

Варто зауважити, що студенти нашого університету склали гідну конкуренцію учасникам із провідних технічних вишів України.

Вітаємо наших програмістів і бажаємо подальших перемог.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети