ХI Всеукраїнський орфографічний конкурс з польської мови

24-25 жовтня на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та в співпраці з Державною вищою професійною школою імені Якуба з Парадижа у м. Гожув Великопольський (Республіка Польща) відбувся ХI Всеукраїнський орфографічний конкурс з польської мови.

Участь у ньому взяли студенти вищих навчальних закладів України. Загалом це 21 учасник. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка на конкурсі представляли студенти факультету іноземної філології Аліна Майсак і Альона Солтис.
За результатами ХI Всеукраїнського орфографічного конкурсу з польської мови Диплом за активну участь і відмінні результати отримала Аліна Майсак. Готувала студентів до конкурсу к.ф.н., викладач кафедри слов’янської філології і загального мовознавства Наталя Олександрівна Стахнюк.

Володимир Кшевецький,
декан факультету іноземної філології