Екскурсія до Галереї мистецтв

10 листопада 2015 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка економічного факультету, напряму підготовки «Туризм» відвідали Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, а саме Галерею мистецтв. Для студентів була проведена екскурсія, на якій останні мали можливість на практиці ознайомитися з особливостями професії екскурсовода, проаналізувати екскурсознавчу майстерність, вміння, навички, мову та невербальні засоби спілкування гіда з екскурсантами.

У Галереї мистецтв студенти мали можливість побачити авторську виставку Наталі Лашко та її сина Іллі під назвою “Солома. Просто солома…?”; насолодитися художніми і мармуровими творами італійських митців; завдяки літографіям В.М.Ґаґенмейстера, дізнатися, якими були архітектурні пам’ятки міста у ХІХ ст.; побачити картини геніальних художників ХІХ – поч. ХХ ст. Дмитра та Ольги (донька) Жудіних, котрі розкривають Поділля як край неповторної краси, гармонії, самобутнього українського колориту; споглядати одвічні українські цінності, представлені в експозиції “Бережіть собори душ своїх…” тощо.

Богдана Опря, старший викладач
кафедри туризму та готельно-ресторанної справи