Кращих студентів нагородили

17 листопада з нагоди Дня студента у залі засідань Вченої ради відбулося урочисте розширене засідання студентського сенату університету. Вже традиційно на засідання були запрошені ректор університету Сергій Анатолійович Копилов, куратор студентського самоврядування, керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти Анатолій Анатолійович Заводовський та голова профкому студентів Микола Володимирович Моштак.

У своєму вітальному слові Сергій Анатолійович наголосив на важливості розвитку дієвого студентського самоврядування в університеті на усіх рівнях та нагородив найактивніших студентів Почесними грамотами.

Спікер студентського сенату Олександр Марчук подякував ректору за підтримку та розуміння студентських проблем, зазначивши, що лише спільними зусиллями академічна громада університету здолає труднощі, що постали сьогодні перед вишами України.

Тетяна Левицька, директор
студентського клубу університету