Конкурс екологічних малюнків «Обери майбутнє»

Публікація від 30 грудня 2015.

нпп 5

У рамках заходів, приурочених до Дня збереження біологічного різноманіття, в науково-екологічному центрі національного природного парку відбулося відкриття виставки екологічних малюнків.

нпп 7

Такий вид роботи в навчальному процесі вперше запроваджено Олександром Івановичем Любинським, завідувачем кафедри екології природничого факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та асистентом кафедри екології Одукалець Інною Олександрівною. Творчі роботи виконували студенти педагогічного та історичного факультетів за навчальною програмою з дисципліни «Основи екології».нпп 4 - копия

Роботи учасників показали зацікавленість екологічними проблемами, які набувають глобального характеру з приводу забруднення природного середовища: повітря, атмосфери, води та ґрунтів. Олександр Іванович відзначив кращі роботи та нагородив переможців грамотами та призами.

нпп 6 - копия

Перше місце посіла спільна робота студентів Миколи Олійника та Богдана Ліпчинського «Ми в змозі зупинити час».

Друге місце – малюнок «Вибери майбутнє». Виконала роботу студентка педагогічного факультету Олена Завтрак.

Третє місце – малюнок «Ми обираємо наше майбутнє». Виконала студентка педагогічного факультету Анастасія Сазанська.

НПП 1

Приз глядацьких симпатій отримала творча робота «Відображення моїх думок»  Павла Николайчука, студента педагогічного факультету.

Інна Одукалець,
асистент кафедри екології