Успішний захист дисертації Валерія Васильовича Щегельського

Публікація від 30 грудня 2015.

RTEmagicC_dis5_06.jpg

28 грудня 2015 року на засіданні спеціалізованої вченої ради в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся успішний захист дисертації завідувача лабораторії етнології, асистента кафедри історії української літератури та компаративістики Валерія Васильовича Щегельського на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук (спеціальність 10. 01.07 – фольклористика).

Schegeiskyj (2)

В.В. Щегельський з науковим керівником О.П. Івановською та професором Ю.І. Ковалівим

Тема дисертації – «Ігровий фольклор Поділля: регіональна своєрідність та національна традиція». Науковий керівник – Івановська Олена Петрівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри фольклористики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Schegeiskyj

Вітаємо здобувача та наукового керівника!

Кафедра історії української
літератури та компаративістики