Пробні заняття з іноземних мов Лінгвістичного центру

Публікація від 25 лютого 2016.

image13

22 лютого 2016 року в головному корпусі нашого університету відбулися пробні заняття з англійської мови та польської мови. Заняття відвідали науково-педагогічні працівники, студенти, магістранти, аспіранти вишу та усі охочі вивчати іноземні мови.

На занятті з англійської мови рівня А1 наші майбутні слухачі упродовж 30 хвилин могли оцінити особливості комунікативної методики кандидата філологічних наук, викладача кафедри англійської мови Наталі Шенкнехт.

image1 image3

Викладач кафедри англійської мови Ірина Мельник продемонструвала своє вміння застосовувати інтерактивні методики навчання англійської мови рівня А2.

image12

Ознайомитись із фразами мовленнєвого етикету польської мови рівня А1 змогли учасники заняття, проведеного кандидатом філологічних наук, викладачем кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Наталією Стахнюк.

image7 image9

З-поміж наших слухачів є доктори та кандидати наук, педагогічні працівники, магістранти та студенти, учні старшої школи та усі ті, хто бажають удосконалити знання, навички та вміння з іноземних мов.

Чекаємо на Вас за адресою: вул. І. Огієнка, 61, каб. 305.

Телефони Лінгвістичного центру К-ПНУ імені Івана Огієнка: (068) 85 27 436, (063) 79 35 447; e-mail: studiumkpnu@gmail.com

Керівник Лінгвістичного центру Тетяна Сторчова