На факультеті іноземної філології стартує благодійна акція

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» неодноразово проводив різні благодійні акції у нашому університеті. Спільними зусиллями членів організації та студентства були зібрані кошти на різне медичне обладнання та лікування дітей.

Наразі у січні цього року благодійна організація відзначила десятиріччя своєї діяльності. На офіційному сайті проекту можна ознайомитися зі звітами виконаної роботи. Прозорість акцій, простота залучення молоді, всесторонній контроль і публічне звітування – основні принципи роботи фонду.

До 24 квітня студенти факультету іноземної філології матимуть змогу активно долучитися до нової благодійної акції. Якщо вас зацікавили деталі, то можете звернутися до контактної особи – Анастасії Валькової студентки 5-го курсу цього факультету.

Ольга Комарова,
гол. редактор газети