Зустріч з ліквідатором аварії на ЧАЕС

Публікація від 27 квітня 2016.

j5Dmn7ztXgs

26 квітня 2016 року виповнилося 30 років, як відбулася наймасштабніша техногенна катастрофа за весь час використання атомної енергетики — аварія на Чорнобильській атомній електростанції. У зв’язку з цим на фізико-математичному факультеті К-ПНУ імені Івана Огієнка відбувся захід, який мав на меті привернути увагу студентів до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації.

39bDbF1wwGI

Зокрема, було продемонстровано відеопрезентацію про причини та наслідки аварії, а також про її ліквідаторів. Крім того, відбулася зустріч з ліквідатором аварії на ЧАЕС — Василем Павликом. Василь Павлик детально розповів про свою місію на місці катастрофи, а також закликав усіх присутніх любити і цінувати свою країну.

Олена Колупаєва