Участь студентів економічного факультету у Археологічному пікніку

DSCN0188 23 квітня 2016 року студенти напрямів підготовки «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» разом з учасниками Військово-історичного товариства «Кам´янець» організували та провели Археологічний пікнік. Захід відбувся на території Старої Фортеці та тривав увесь день. Однією зі складових успіху археологічного пікніка, як зазначив керівник товариства Олександр Олександрович Заремба, безперечно, стала самеDSCN0171 участь волонтерів з числа студентів економічного факультету Кам´янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Молодь під керівництвом старшого викладача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Буторіної Вероніки Борисівни допомагали на етапі промоції заходу, поширюючи інформацію про історичні експерименти в соціальних мережах. Важко переоцінити допомогу студентів у проведенні анімаційних заходів з юними відвідувачами експериментальних майданчиків – з дітьми були організовані конкурси, забави, заняття з правопису, малювання, набивання тканини, археологічні розкопки. Інформація Археологічний пікнік поширилась у засобах масової інформації міста та України.

Надалі співпрацю кафедри туризму та готельно-ресторанної справи і Військово-історичного товариства «Кам´янець» буде продовжено.

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine