Це перемога!!! 10 команд університетської ліги вибороли право виступати у телевізійній лізі “КВКактус – 2016”

Публікація від 16 травня 2016.

kvk (2)ЦЕ ПЕРЕМОГА! ) 13 травня команди університетської ліги КВН «7 bit», «Подільський експрес», «Full house», «Big Bang» та збірна університету взяли участь у телевізійній зйомці другого фестивалю “КВКактус-2016”. Збірна команда університету – єдина з 11-ти команд, що отримала максимальну кількість балів (усі експерти поставили по “триголовому” кактусику)! Остап Бойчук, Вадим Беник, Давід Головач та ін. – ви справжні актори! Пишаємося вами!

Дуже гарно виступили й інші чотири команди університетської ліги КВН. З нетерпінням чекаємо на трансляцію двох фестивалів на TV. Адже наш університет представлятиме ДЕСЯТЬ команд КВН!

Тетяна Левицька, директор
студентського клубу