Володимир Підпалий і його неархівна творчість

Публікація від 21 травня 2016.

pidpalyj (2)Вишивка заполонила парти та стіни. Стенд з низкою книг, увінчаний рушником та красномовною фразою «Бо ти на землі – людина…». Коротка музична ремарка і розпочалося літературно-мистецьке практичне заняття. Захід відбувся 19 травня на честь вісімдесятої річниці із Дня народження поета-шістдесятника Володимира Підпалого. Студенти розповіли про життя та творчість письменника, зачитали поезії.

pidpalyj (3)Окрім того, вдалося вийти на телефонний зв’язок з дружиною Нілою Андріївною, яка неодноразово бувала в нашому виші. Пані Ніла також прочитала декілька поезій чоловіка та люб’язно відповіла на всі питання студентів.

pidpalyj (4)

Захід завершився декламацією філософської поезії «Куди воно іде все без оглядки – в історію чи просто у архів?».Дякуємо організаторові свята Надії Олексіївні Лаврусевич та магістрантам факультету української філології та журналістики.

pidpalyj

Ольга Фортельна, студентка IV курсу факультету