Обласна рада відзначила кращих науковців Хмельниччини

20 травня 2016 року  Хмельницька обласна рада проводила заходи   з нагоди Дня науки (м. Хмельницький), в ході яких було підведено підсумки ХІ Обласного конкурсу науково-дослідних робіт. Як завжди, не залишилися осторонь цих подій і науковці  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

ІІ премію  в номінації «Підручники та монографії» отримав колектив фізико-математичного факультету з науковою роботою «Формування компетентнісних і світоглядних якостей майбутніх учителів фізико-технологічного профілю».

Атаманчук П.С., доктор педагогічних наук, Заслужений працівник освіти  України, професор, завідувач кафедри МВФ і ДТОГ;  Конет І.М., доктор фізико-математичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, професор, проректор з наукової роботи; Білик Р.М., кандидат педагогічних наук, доцент,  керівник відділу наукової роботи та міжнародних зв’язків,  нагороджені дипломами Хмельницької обласної ради.

У номінації «Гуманітарні НДР» ІІ премію за науково-дослідну роботу «Поділля в роки Другої світової війни» із серії «Невідомі сторінки історії» отримав колектив науковців Державного архіву Хмельницької області, у складі якого працював Завальнюк О.М., доктор історичних наук, Заслужений працівник освіти  України, професор кафедри історії України Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Марчук Л.М. та кандидат філологічних наук, доцент, професор кафедри української мови Попович А.С. з науковою роботою «Українська мова в засобах масової комунікації» отримали ІІІ премію в номінації «Гуманітарні НДР».