Галерея модульних

Публікація від 13 червня 2016.

nU6U7iCSEos

Навіть зі звичного оцінювання робіт можна зробити художнє дійство. Так, на кафедрі образотворчого і декоративноприкладного мистецтва та реставрації творів мистецтва відбувся перегляд модульних робіт студентів. Утім, він більше був схожий на художню виставку: весь другий поверх педагогічного факультеті займали картини живопису та ескізи.

DextN_en85M

Розкішні натюрморти, стримані контури пейзажів, гра світла і тіней на портретах – все це створює відчуття, наче знаходишся у картинній галереї.

Перегляд урізноманuMKuxMcF44oітнює будні факультету, додає виразної естетичності, забезпечує максимально об’єктивну оцінку робіт студентів за весь семестр. Художня рада, до якої входять усі викладачі кафедри, висловлює свою думку щодо творчої праці студентів.

Оксана Грушанська