Переможці програми DAAD для стажування в університетах Німеччини

daad

Студентки факультету іноземної філології – Анастасія Гринів та Юлія Погребник – стали переможцями програми Німецької академічної служби обміну та отримали стипендії для стажування в провідних університетах Німеччини.
daad (4)Так, Анастасія Гринів з 04 липня по 29 липня покращуватиме комунікаційні навички та займатиметься науковими дослідженнями в Hochshule f. Angew в Мюнхені, Юлія Погребник стажуватиметься в Гайдельберзькому університеті (земля Баден-Вюртемберґ).

daad (2) Для перемоги у програмі DAAD  Анастасія Гринів та Юлія Погребник успішно склали мовний іспит, підготували проспект дослідження та впевнено пройшли співбесіду. Готувала студентів до участі в програмі старший викладач кафедри німецької мови Г.Г. Братиця. Вітаємо переможців та їх керівника!!!

daad (3)daad

Володимир Кшевецький,
декан факультету іноземної філології

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine