Відсвяткували День знань

001

Гучні пісні, вражаючі трюки, комедійні мініатюри, вітальні слова – ось як першокурсники Кам’янець-Подільського національного університету  імені І. Огієнка святкували День знань. На спортивній арені вишу відбувся урочистий захід, приурочений цій події. Ректор університету Сергій Анатолійович Копилов сердечно привітав студентів із початком нового навчального року. Він  розповів історію славнозвісного закладу, назвав імена відомих випускників, які прославили  свою Альма-матер та наголосив, що бути студентом К-ПНУ – престижно і почесно.

Щирі слова привітань були від народного депутата України Володимира Мельниченка, який  згадав  свої студентські роки та побажав усім здійснення мрій, а також  вручив нагороди викладачам.

6

Справжню атмосферу свята створювали пісні, виконавці яких – переможці багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, володарі  престижних премій.   Відомі телевізійні коміки Черняк Владимир і  Мартиросян Артем змогли розвеселити глядачів своїми комедійними сценками, а  справжню спортивну майстерність показали студенти фізкультурного факультету.

Завершилось урочисте святкування спільним виконанням міжнародного студентського гімну

1

Грушанська Діана