До змісту

10 освітніх можливостей для студента К-ПНУ   

Текст: Марина Ковальчук 

1Минуло лише кілька тижнів навчання, а ти вже не в змозі сидіти в чотирьох стінах задушливого приміщення? Ти ледве слухаєш лекції і не спроможний писати що-небудь? Тобі хочеться щось творити, але ти не можеш придумати, чого саме тобі хочеться? Сядь і розслабся: ми знайшли для тебе кілька пропозицій, які допоможуть тобі розвіяти сірі навчальні будні та показати твій талант.

 1. 1. Молодіжний євроатлантичний безпековий форум

2-4 листопада у Вінниці відбудеться форум для  студентів Хмельницької, Вінницької та Житомирської областей. Організований посольством Литви та Донецьким національним університетом, форум призначений для того, щоб студенти не лише змогли обговорити питання євроатлантичної безпеки, а й бути учасниками інших заходів.

У програмі форуму зазначено, що в перший день студенти обговорюватимуть важливі питання суспільного значення, серед яких питання глобальної безпеки середовища, нових викликів у сучасному світі, теперішньої ролі НАТО, безпекової політики України та відносин НАТО — Україна. Наступного дня молоді люди матимуть змогу стати учасниками імпровізованої сценки зустрічі в Північноатлантичній раді та Комісії НАТО — Україна, де студенти ознайомляться зі специфікою роботи НАТО загалом.

Треба відзначити, що всі витрати сплачують самі організатори форуму, студенти ж повинні проявити же ентузіазм та інтелект.

Якщо ти відчуваєш потребу в тому, щоб твій голос був почутий, якщо маєш ідеї щодо вирішення деяких питань міжнародного рівня і, то відправляй свою заявку на участь у форумі.

Місце для заповнення заявки: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7uJPzvuHotnOV2t96g75qJ-3DICdbGluLytcptYnJzJmghA/viewform?c=0&w=1

 1. Освітній проект Soft Skills

soft-skills-training-in-canadaТвої знайомі дуже часто кажуть, що ти не самостійний? Ти боїшся майбутнього і не знаєш, що ж буде після того, як тобі доведеться покинути рідні стіни свого внз? Доведи їм зворотне! Програма Soft skills створена спеціально для молодих людей, котрі не бояться вірити в себе та свої можливості, проте бояться їх проявити.

Цей освітній проект навчає молодих людей бути впевненими в собі та дає доволі дієві поради щодо того, як вміти переконувати, знаходити підхід до людей, лідирувати й налагоджувати міжособистісне спілкування. Це саме ті психологічні навички, без яких не може обійтися жодна успішна особистість.

Щосереди з 14 до 28 вересня ти можеш відвідувати тренінги, що проводитимуться в головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Реєстрація безкоштовна.

Теми тренінгів:
1. Профіль кандидата (без досвіду), якого запрошують на роботу. Створення особистого бренду людини. Уміння і бажання донести інформацію про себе.
2. 9 кіл пекла. Й що тебе чекає на етапах відбору до провідних компаній України ? Як зробити так, щоб за період стажування тебе помітили.
3. Тебе прийняли на роботу, а що робити далі?
4. Соц.мережі (Facebook, LinkedIn) для кар’єрного самопіару.
5. Цілі, пріоритети та планування часу (Time-management).
6. Секрети ораторського мистецтва. Як зробити так, щоб аудиторія аплодувала стоячи. Принципи підготовки публічного виступу. Як готувати матеріал швидко, якісно, цікаво.

 Місце для заповнення заявки:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfN0Eon67Uu2GuoB-AUpu9v4F-hiwrA7R1u0Qz0vfr3QGweTg/viewform

Детальніше:

https://www.facebook.com/events/1104005006305672/

 1. Практичний онлайн-курс для блогерів : челендж #NoteTheWorld

Якщо тобі до душі те заняття, що не вимагає від тебе яких-небудь активних дій, тоді тобі треба спробувати свої сили тут.

Завдання онлайн-курсу полягає в тому, щоб навчити молодих людей писати Facebook-пости на різноманітні теми. Якщо ти коли-небудь мріяв про популярність у рамках мережі Інтернет, то це просто ідеально для тебе.

Сама суть челенджу полягає в тому, що вранці учасник отримує певне завдання, за яким він має написати Facebook-пост на відповідну тему. Строк написання обмежений: лише два дні. Челендж триває місяць, тобто з 25 вересня до 25 жовтня.

Доволі інноваційно, цікаво та сучасно. Дай свободу своїй творчості та спробуй!

Місце для заповнення заявки:

 http://bit.ly/2cWSP7J

 1. Тренінг «Стань антикорупціонером!» в Тернополі

Хочеш змін – починай з себе!

24-25 вересня в місті Тернополі проводиться тренінг, який стосується боротьби з корупцією. Доволі гостре на сьогодні питання, яке потребує негайного вирішення. Якщо ти молодий активіст, котрий прагне змінити свою державу на краще, тобі не варто сидіти на місці, чекаючи цих змін, тобі варто робити їх.

Лекції тренінгу будуть опиратися на реальні історії. Серед головних завдань заходу:

 • розкрити структуру власності корумпованої фірми;
 • з’ясувати, яким бізнесом та майном володіє міський голова;
 • дізнатися, чи фігурували переможці міських підрядів в кримінальних справах;
 • зупинити тендерні розпили й мільйонні переплати у вашому місті;
 • оскаржити такі рішення за відповідними процедурами;
 • визначити, хто наживається на ремонтах житлових будинків і соціальних об’єктів;
 • залучити до цього процесу десятки й сотні мешканців міста, щоб створити спільноту активних громадян;
 • створити й запустити антикорупційну кампанію для своєї громади;
 • долучитися до створення антикорупційного штабу у своєму місті.

Місце для заповнення заявки:

 http://bit.ly/22eW4Kw

Заявки приймаються лише до 20 вересня і на конкурсній основі.

 1. Фестиваль соціальної реклами

Фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival починає свою роботу та запрошує талановиту молодь взяти участь у ньому.

Сутність фестивалю полягає в тому, що молоді люди, подавши заявку, повинні зняти суспільно значущу соціальну рекламу або ж зробити спеціальний соціальний постер. Якщо тебе щось зацікавило, якщо ти знаєш як вирішити якусь проблему в тебе є шанс нарешті вставити своє слово й зробити цей світ кращим.

Керівники фестивалю дозволили учасникам довільно вибирати тему, проте наголосили на власних пріоритетах: демократичні цінності, права і свободи людини, гендерна рівність, громадянська активність, споживацтво та використання природних ресурсів, етичне ставлення до тварин. Обмеження встановлено лише на хронометраж стрічки – не більше однієї хвилини.

Талант та креативність щедро винагороджуються, адже переможець фестивалю не лише матиме дозвіл на ротацію його реклами на великих і малих екранах у найбільшій мережі кінотеатрів в Україні «Планета Кіно», але й отримає 50 000 гривень.

Строк подачі заявок: до 10 жовтня.

Детальніше:

http://www.molodiya.com.ua/

skachannyie-fajlyi

 1. Конкурс поезії «34»

Досі запевнюєш себе, що більшість геніальних поетів починали з того, що писали «в шухлядку»? Якщо ти хоча б подумки відповів «так», то мушу зруйнувати твій стереотип. Конкурс поезії «34», організований «Громадським_CN» та поетесою Вірою Курико, чекає саме на твою роботу.

До 1 жовтня ти маєш шанс вислати одну із своїх робіт. Окрім письмового варіанту поезії, має бути надіслана ще аудіо версія прочитаного самим автором вірша. Тематика – різнобічна, тому навіть якщо ти досі не кохав, то не біда.

П’ятеро переможців конкурсу матимуть можливість зняти відео-роботу на власну поезію.

Це твій шанс, тому не проґав його і дозволь самому собі показати, на що ти здатен. Відкрий себе світу!

Місце для заповнення заявки:

hromadske.cn@gmail.com

Детальніше:

https://vk.com/hromadskecn?w=wall-74483059_1943

 1. Фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

Окрім того, що робити селфі та розміщувати їх в Інстаграм, ти полюбляєш ще й фотографувати навколишнє середовище? Бачити красу довкілля – це чудово! Не барися, діставай свій фотоапарат та лови момент!

Фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» проходить щорічн. І суть його полягає в тому, щоб зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини у світі для ілюстрації статей у Вікіпедії. Для участі потрібно зареєструватися у Вікісховищі, куди й можна додати своє фото, вказавши при цьому унікальний ID знімок. Тематика для фотографій вказана в конкурсних списках на головному сайті.

Конкурс складається із двох турів і проходить у сорока країнах світу. Строк завантаження фото – з 1 вересня до 30 вересня. Переможцям гарантовані подарунки.

Детальніше:

http://wikilovesmonuments.org.ua/

 1. Конкурс соціальної реклами про правову спроможність

Конкурс від Molodiya Festival, який стосується соціальної реклами, але цього разу з тематичним обмеженням  – наявність правової спроможності в рекламі. Це ще одна можливість для молодих та перспективних людей заявити про себе.

Умовами участі в конкурсі є: 1) створити соціальну рекламу, котра б стимулювала людей користуватися правовими інструментами для вирішення своїх проблем; 2)створити таку рекламу, яка б спонукала громадян до поглиблення знань та набуття навичок реалізації своїх прав і обов’язків.

Заявки приймаються до 10 жовтня.

Переможців чекає грошова винагорода в 108 000 гривень.

Детальніше:

http://www.molodiya.com.ua/

 1. Фестиваль екранних мистецтв «Любов врятує світ»

Український кінематограф сьогодні активно розвивається, тому, якщо ти плануєш стати майбутнім Стівеном Спілбергом або Тімом Бартоном, це саме твій шанс заявити про себе.

Дитячий благодійний фонд «Любов врятує світ!» проводить кінематографічний конкурс з аналогічною назвою. Головна умова конкурсу – зняти фільм на одну з перелічених тем: про любов;  про дітей; про сім’ю; про здоровий спосіб життя; життєстверджуючий фільм.

Конкурс відбуватиметься у місті Запоріжжі з 14 по 16 жовтня. Організатори запрошують до участі усіх – студентів, аматорів, професіоналів.

Відповідно до тематики кожен фільм відповідає певній номінації, в якій є шанс на виграш. Для майбутніх переможців вже приготовлені заохочувальні призи та дипломи конкурсу.

Цей конкурс дає тобі можливість не лише зробити внесок культури в Україні, але й проявити свої здібності та показати талант.

Детальніше:

http://любовь-спасет-мир.укр/

 1. Конкурс рекламного відеоролика

Ще один цікавий конкурс від благодійної дитячої організації «Любов врятує світ!». Цього разу організатори пропонують учасникам створити відеоролики тривалістю до півтори хвилини.

Перелік тем доволі цікавий та різнобічний: любов і милосердя, добропорядність, моральність і духовний розвиток людини. Відео має супроводжуватися музикою, дозволено й закадровий голос. Головне завдання кожного учасника – донести всю глибинну суть ролика до глядача.

Щедрі призи чекають на переможця конкурсу: його ім’я буде оголошене в соціальних мережах і він (вона) матиме право бути представленим як автор роботи у всіх рекламних акціях, українських та Міжнародних фестивалях і конкурсах, у яких візьме участь Всесвітній дитячий благодійний фонд «Любов врятує світ!».

Подача заявок – до 5 жовтня.

Детальніше:

http://любовь-спасет-мир.укр/

 

Share Our Posts

Share this post through social bookmarks.

 • Delicious
 • Digg
 • Newsvine
 • RSS
 • StumbleUpon
 • Technorati

Коментарі

Скажіть нам, що ви думаєте