Спілкуватись англійською — легко та безкоштовно

Незабаром у нас з’явиться English Speaking Club. До студентів Кам’янець-Подільсього національного університету 28 вересня завітала Ерін Хатчінс. Ерін — волонтер Корпусу Миру, яка має на меті покращити ваше розуміння англійської. Корпус Миру США відправляє американських добровольців в Україну для обміну досвідом. На сьогодні в Україні пребуває уже 150 волонтерів, які викладають у різних навчальних закладах. Зауважте, що навчання буде безкоштовним, а досвід безцінним. Усі, хто мріяв подолати мовний бар’єр тепер мають змогу це зробити. Оголошення про початок навчання буде розміщене біля розкладу факультету іноземної філології.  Аби записатись у клуб потрібно додати Erin Hutchins у друзі на фейсбук та повідомити їй про своє бажання.

Вікторія Синиця