Неймовірний старт!

Студентська футбольна команда “Фортеця-КПНУ” стартувала в ХVI чемпіонаті України з футболу серед ВНЗ. У гості завітали студенти з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Наші футболісти виявились не надто гостинними, адже у ворота суперника влетіло вісім м’ячів. Натомість, воротар “Фортеці-КПНУ” не пропустив жодного.
Забитими голами відзначилися: Олег Зубик, Андрій Тимчук, Владислав Тимощук, Ростислав Морозов, Олександр Заковоротний, дубль зробив Олександр Гладиш, а жирну крапку у матчі поставив Роман Радзівон – розкішним ударом у дев’ятку. Після цього суддя дав фінальний свисток. 8:0 – неймовірний старт нашої футбольної команди!
Наступну гру “Фортеця-КПНУ” проведе 19 жовтня у м. Тернополі з командою ФК “Тернопіль-Педуніверситет”

Іван Стасюк, тренер команди, завідувач

кафедри спорту і спортивних ігор