До змісту

Нові здобутки К-ПНУ. Міжнародний форум

Публікація від 28 жовтня 2016.

З 25 по 27 жовтня 2016 року відбулася визначна подія для освітян України – Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» – найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами.

Організатором заходів була компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України й Національної академії педагогічних наук України.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Цього року в роботі форуму взяли участь 538 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн, серед яких: 95 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; 12 – закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій; 350 – загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою; 55 – професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти; 26 – виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів.

Серед учасників форуму був представлений і Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Його представляла делегація у такому складі: Кобильник Василь Володимирович, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат політичних наук, доцент; Бесарабчук Геннадій Володимирович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії університету, заступник декана факультету фізичної культури з наукової роботи та інформатизації навчального процесу, старший викладач; Адамовський Володимир Іванович, керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, кандидат історичних наук, доцент та Білик Роман Миколайович, керівник відділу наукової роботи і міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент

На форумі вищі навчальні заклади України презентували досвід інноваційної діяльності в реалізації Закону України «Про вищу освіту», співпраці з закордонними навчальними закладами, нові форми та технології науково-освітньої діяльності, підготовчі університетські курси, освітні програми та знайомили з особливостями вступу на навчання у 2017 році.

Представники закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх представництв надавали інформацію щодо вимог до навчання та умов зарахування, підготовки документів, вступу до бакалаврських, магістерських і аспірантських програм, різних можливостей академічної мобільності, пропозиції грантів та стипендій, ділилися досвідом міжнародної співпраці з закладами освіти України.

Роботу форуму супроводжувала насичена змістовна тематична програма, яка включала: 55 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв.

Під час форуму відбулися:

– Презентація Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні, яку презентували президент Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кремень та керівники наукових установ НАПН України.

– Нагородження почесною нагородою Лауреат національного виставкового конкурсу переможців Національного виставкового конкурсу «Видатні наукові та науково-практичні досягнення в освіті» тощо.

участі нашого університету у форумі стало отримання отримав 5 нагород: 

  • Нагорода – Лауреат національного виставкового конкурсу переможців Національного виставкового конкурсу «Видатні наукові та науково-практичні досягнення в освіті» та диплом лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику»;

  • Диплом за активну участь в інноваційній освітній діяльності;
  • Подяка за впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу – Копилов Сергій Анатолійович, ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
  • За активну діяльність із упровадження інноваційних наукових і навчально-виховних проектів у освітню практику – Кобильник Василь Володимирович, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат політичних наук, доцент.

Цей захід об’єднав всіх, хто цінує педагогічну майстерність, творчість, кому цікаві інноваційні педагогічні ідеї та технології, хто прагне до особистісного зростання та вдосконалення професійної компетентності, а також учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків, котрі зацікавлені у виборі вищого навчального закладу та програми навчання.

Наш університет провів зустрічі з представниками вітчизняних та зарубіжних ВНЗ, наукових установ та освітніх організацій. Велику увагу до нашого університету виявили майбутні абітурієнти, вчителі, науковці, які отримали можливість ознайомитись з особливостями вступу до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, новими спеціальностями та спеціалізаціями (освітніми програмами) університету, набір на які відбудеться у 2017 р.

Це допоможе їм зробити правильний вибір майбутньої професії, опанувати бакалаврські і магістерські програми, подати заяви на підготовчі університетські курси і дізнатися про можливості здобуття якісної вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка!

 

 

 

Геннадій Бесарабчук,

заступник відповідального секретаря приймальної комісії