Вистрілити віршем. Зустріч з українським письменником Василем Горбатюком

Публікація від 29 листопада 2016.

unnamed

Студенти факультету української філології  та журналістики мають чудову нагоду зустрічіатись із українським письменником, членом Національної спілки письменників України Василем Горбатюком. Він є частим гостем і справжнім другом нашого університету.  Ось і 26 листопада завітав до нас. Ця зустріч була по-справжньому унікальна –  юні письменники та письменниці мали змогу не тільки поділитися з усіма своєю творчістю, а й почути думки та поради гостя.

Справжня поезія там, де починається образність, –  розповідає Василь Горбатюк. – Дуже важливо знайти саме ті переживання, які розкривають душу людину і проникають у серце читача. Вірш має вистрілити, а не тягнути гуму. Знайти щось своє, обіграти це, передати через образ – ось головна мета поета. А ось проза має свої особливості. Це – деталі. В них основа творів.  Побачити деталь, зрозуміти, відчути – шлях до справжньої творчості.

Василь Горбатюк розповідав і про свій життєвий шлях. Оповів історію про своє оповідання, яке він переробляв протягом року 15 разів, аби дійсно передати всі переживання і емоції героїв.

На завершення зустрічі подарував усім присутнім поетичні збірки  та побажав творити.

Діана Грушанська