“Професійні сфери німецької мови – німецька мова у школі та ВНЗ в Україні сьогодні”

25-26 листопада на базі національного технічного університету «КПІ» імені Ігоря Сікорського відбувся перший загальноукраїнський форум вчителів німецької мови “Професійні сфери німецької мови – німецька мова у школі та ВНЗ в Україні сьогодні“.

Проведення форуму покликане внести якісні зміни в організацію навчання іноземних мов, вплинути безпосередньо на якість навчального процесу в цілому, тим самим підвищити ступінь підготовленості майбутніх фахівців. У форумі брали участь заступник Міністра освіти і науки України П.К. Хобзей, керівник відділу культури, освіти та національних меншин Посольства ФРН в Україні Крістіан Гаттендорф, президент Асоціації українських германістів АУГ проф. Алла Паславська, президент Української спілки германістів вищої школи УСГВШ проф. Ростислав Пилипенко, професор кафедри німецької мови як іноземної Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана Йорг Маттіас Рохе та інші.

26 листопада була проведена презентація Асоціації українських германістів АУГ, де осередок Хмельницької області, а саме м. Кам’янець-Подільський, представляла викладач кафедри німецької мови факультету іноземної філології нашого університету Г.Г. Братиця.

Прес-центр університету