Викладач вишу – журі конкурсу-захисту

12 лютого 2017 р. в м. Хмельницькому відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Цього року професор кафедри германських мов і зарубіжної літератури факультету іноземної філології Шулик Поліна Львівна очолювала журі конкурсу в об’єднаній секції зарубіжної літератури, російської літератури, російської мови. Конкурс засвідчив зростання якісного показника робіт молодих науковців, у центрі уваги яких – проблеми структури літературного твору та художнього образу, проблема жанрів і їх модифікацій, засоби художньої виразності, специфіка компаративного аналізу. Оцінюючи роботи учнів, викладач факультету зазначила, що тематика їх досліджень відповідає основним напрямам і спеціальностям, за якими здобувають вищу освіту на факультеті іноземної філології, розповіла про можливості, які відкриває для них навчання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Кожен учасник конкурсу в названій секції отримав “Довідник абітурієнта  – 2017” від Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

На фото: переможець конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України із зарубіжної літератури, учениця 10-Б класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького Барицька Катерина Миколаївна. Тема дослідження: Польський романтизм як осередок національного духу (на прикладі творчості М. Гославського).

Деканат факультету іноземної філології