Першість університету з паркового волейболу

Публікація від 24 лютого 2017.

21-23 лютого викладачі-тренери кафедри фізичного виховання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Клюс О.А. та Дорош В.У. провели змагання на першість університету з паркового волейболу серед збірних жіночих команд факультетів.

У змаганнях взяли участь сім збірних жіночих команд факультетів: факультету фізичної культури, факультету КСПП, історичного, природничого, фізико-математичного та факультету української філології та журналістики. За результатами змагань перше місце посіла команда факультету фізичної культури, на другій сходинцізбірна педагогічного факультету, третє місце – у збірної факультету української філології та журналістики.

Кафедра фізичного виховання дякує всім учасникам, які взяли активну участь у цих змаганнях, а також голові профкому студентів, аспірантів та докторантів М.В. Моштаку за допомогу в організації змагань.

Спортклуб