Студенти вишу здобули перемогу на фестивалі «Кіномедіа»

Публікація від 27 лютого 2017.

Фестиваль «Кіномедіа» – це висловлення власної думки про медіа. Не боятися власної фантазії та «роздягнути медіа в кіно» – основне завдання фестивалю, підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ. Впоратися із цим нелегким завданням вирішили й студенти К-ПНУ імені Івана Огієнка. Свій фільм, в залежності від його жанру можна поділити на такі номінації: «Документальне кіно», «Художнє (ігрове) кіно», «Експериментальне кіно», «Анімаційне кіно».

Серед фіналістів фестивалю відзначилися студенти нашого університету, зокрема  факультету української філології та журналістики:

Номінація “Анімаційне кіно” – “Вхід в систему”, “Один” (режисер Аліна Туришин, студентка 1 курсу);
номінація “Ігрове кіно” – “Вони шпигують за тобою” (режисери Вікторія Саричева, Ольга Банах, студентки 3-го курсу) та  фільм “Sensation” – режисери Василь Арович, Юлія Боднар, студенти 4-го курсу).

За перемогу у спеціальному конкурсі анімаційних фільмів на тему «Медіаграмотність» перше місце виборов фільм «Be smart» Іванни Шептицької, випускниці нашого факультету.

Гран-прі фестивалю виборов анімаційний фільм «InfSide» режисера Тетяни Ясінчук (магістрантка факультету української філології та журналістики). Головна теза фільму «Inf – означає інформація».

Переможець у номінації «Документальне кіно» – фільм «Гра вдвох» від Діани Грушанської,  Юлії Бараболі та Максима Тимінського,  що змальовує історію звичайного молодого хлопця, який потрапляє у віртуальний світ, де фейсбук диктує свої правила.

Вітаємо з перемогою, бажаємо на цьому не зупинятися!

Оксана Фаріон