До змісту

Майстер-клас від «Фортеці»

Публікація від 28 лютого 2017.

Цими вихідними завершився чемпіонат міста з футзалу. В п’ятницю 24 лютого «Фортеця»К-ПНУ-2 здолала опір Vita-Corda (6:1), а «Фортеця»К-ПНУ-1 переграла «Фортуну» (9:5). В суботньому турі «Фортеця»-К-ПНУ-2 здобула перемогу над «Епіцентром» (4:2) і забезпечила собі місце у призах. В свою чергу «Фортеця»-К-ПНУ-1 перемогла «Руські фільварки» (5:1) і стала недосяжною для суперників.

В останньому турі зустрілися між собою «Фортеця»-К-ПНУ-1 і «Фортеця»-К-ПНУ-2, які впродовж чемпіонату не зазнали жодної поразки. Інтрига в розподілі призових місць зберігалася до самого кінця поєдинку. Для здобуття другого місця «Фортеці»-К-ПНУ-2 вистачало й нічиєї, але своє вагоме слово сказали чемпіони. Із рахунком 3:1 «Фортеця»-К-ПНУ-1 залишилася непереможною. Приємне враження залишили гравці «Фортеці»-К-ПНУ-2 – поступившись більш досвідченим своїм колегам, вони демонстрували якісний футзал протягом всього чемпіонату.

Отже, за підсумками чемпіонату «Фортеця»-К-ПНУ-1 з 33 очками посіла I місце, «Атланта» з 27 очками на II місці, «Фортеця»-К-ПНУ-2, набравши 26 очок, закриває трійку переможців. Кращим гравцем чемпіонату визнаний Владислав Тимощук («Фортеця»-К-ПНУ-1), який забив 29 м’ячів. За сприяння народного депутата Мельниченка В.В. призерів нагородили грошовими преміями.

Спортклуб