Зустрічі з одинадцятикласниками

Публікація від 28 лютого 2017.

З метою проведення профорієнтаційної роботи з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів викладачі трьох факультетів нашого університету – Громик Л.І., заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету української філології та журналістики, доцент кафедри журналістики,  Дворницька Н.І., заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету іноземної філології, доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства, Ренке С.О., старший викладач кафедри загальної та практичної психології факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології – 24 лютого 2017 року відвідали загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів Борщівського району Тернопільської області. Зокрема, вони зустрілися з адміністраціями, учителями й учнями шкіл у м. Борщів, у смт. Скала-Подільська й Мельниця-Подільська, у селах Іванків, Стрілківці, Кривче й Гермаківка.

Під час цих зустрічей одинадцятикласники мали можливість почути корисну й цікаву інформацію про університет, його факультети, спеціальності й спеціалізації (освітні програми), особливості цьогорічної вступної кампанії та умови вступу до університету, можливості працевлаштування після завершення навчання.

Від нашого навчального закладу керівники, учителі й учні шкіл отримали книги про університет, а також «Довідник абітурієнта-2017», рекламну продукцію факультетів, різні інформаційні матеріали, що допоможуть майбутнім абітурієнтам визначитися з вибором фаху, чітко зорієнтуватися у питанні вступних випробувань і конкурсних відборів.

Приємно відзначити, що учні з цікавістю слухали викладачів, з увагою поставилися до наданої інформації, запитували про те, що їх особливо турбувало. Керівники й учителі також долучалися до розмови, розповідали про здобутки їхніх навчальних закладів, згадували про своїх вихованців, які навчалися й навчаються в нашому університеті, а також про свої студентські роки, адже чимало з них є випускниками нашого вишу.

Л.І. Громик, заступник декана

з виховної та профорієнтаційної роботи

факультету української філології та журналістики