Привітання ректора та голови профкому працівників університету з нагоди 8 Березня

Публікація від 6 березня 2017.

Шановні Жінки!

У цей весняний день вітаємо Вас зі святом краси і любові 8 Березня!

Світлий образ Жінки завжди був символом Батьківщини, домашнього вогнища, сімейного благополуччя, тому за всіх часів найтепліші і вдячні слова були присвячені саме Жінці.

Допоки існує світ, ми не перестанемо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси.

Ми, чоловіки, не втомлюємося захоплюватися Вашим умінням прощати, любити і чекати, а Ваше тепло і ласку приймаємо як найдорожчу нагороду, розуміючи, як багато заборгували перед Вами за терпіння, працю, турботу про рідних і улюблених людей!

Ви наповнюєте наше буття яскравими фарбами, надихаєте на нові звершення. Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у розвиток нашого університету і всієї країни.

Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а доля буде щедро наповнена любов’ю та увагою рідних і близьких. Щиро бажаємо Вам здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Низький уклін Вам, дорогі Жінки!

Ректор університету С.А. Копилов

Голова профкому працівників Б.О. Коваленко