Чемпіонат міста з шахів

Публікація від 20 березня 2017.

14-16 березня у шахово-шашковому клубі (ШШК) “Гросмейстер” пройшов чемпіонат міста серед молоді. Формат турніру передбачав 9 турів по 20хв. на партію. Змагалися понад 20 учасників із різних навчальних закладів: ПДАТУ, Індустріального коледжу, кращі школярі міста та інші учасники віком до 30 років.

Велика кількість студентів представляли і наш університет: Роман Бузінський (історичний факультет), Володимир Кухар, Олена Іщенко (обидва фізико-математичний факультет), Микола Гнатюк (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології), Дана Дереш (факультет іноземної філології), Артур Марінов, Дмитро Бойко, Дмитро Галатир (факультет фізичної культури). Боротьба була досить гострою, напруженою і непередбачуваною, адже на кону розігрувалася путівка, щоб зіграти у фіналі чемпіонату міста без відбіркових змагань, що традиційно відбувається у грудні.

Із перших турів лідерство захопив студент Inf1-B13 групи фізико-математичного факультету Володимир Кухар. Хто не траплявся на його шляху він усіх перемагав, раз лише зіграв у нічию і поступився в заключному турі, але це не завадило йому ще за тур до закінчення змагань забезпечити чемпіонство набравши 7,5 очок! Таким чином К-ПНУ імені Івана Огієнка буде представлений у фіналі чемпіонату міста з шахів.

На пів очка від переможця відстали Микола Гнатюк та Дмитро Бойко, які виграли по 7 партій та двічі програли і відповідно посіли другу та третю сходинку.

Перша трійка призерів виключно за студентами К-ПНУ, що й не дивно, адже саме вони були найкращими в бліц-турнірі, що проходив напередодні у стінах університету.

Олена Іщенко стала другою серед дівчат.

Нагороджував учасників голова шахової федерації Ігор Шевага та суддя змагань Віктор Стороженко.

Дмитро Бойко, голова клубу інтелектуальних настільних ігор