Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка серед найкращих ВНЗ України

Публікація від 20 березня 2017.

З 16 по 18 березня 2017 року університет брав участь в головній події освітньої галузі України – Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та П’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», в якій взяли участь 796 представників із України та 14 країн світу. Зокрема, учасниками виставки були 98 українських університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ та 17 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій.Серед числа учасників престижних форумів був Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, який представляли: Кобильник В., проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри політології і соціології, кандидат політичних наук, доцент; Адамовський В., керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, кандидат історичних наук, доцент; Бесарабчук Г., заступник відповідального секретаря приймальної комісії університету.У програму заходу були включені науково-практичні конференції, семінари, презентації, майстер-класи за участю директорів і провідних науковців Національної Академії педагогічних наук України, керівників і фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв. Окремо проводився Рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер професійно-технічної освіти України»; конкурс з тематичних номінацій із нагородженням золотими, срібними та бронзовими медалями та вручення Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus, SciVerse та Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «Уран».

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка отримав такі нагороди:

• «Золоту медаль» та Диплом в номінації «Корекційно-розвивальні технології в освіті дітей і молоді з особливими потребами»;
  • Сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародних наукометричних баз даних Scopus, SciVerse та Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «Уран»;
  • Диплом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти.

Окремих високих нагород були удостоєні керівники університету:

• Почесною грамотою за плідну та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти нагороджено ректора університету Копилова С. А.;
  • Почесною грамотою за результативну навчально-наукову та організаторську діяльність із підвищення якості національної освіти нагороджено проректора з науково-педагогічної роботи Кобильника В. В.Міжнародні освітні виставки об’єднали учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів, дала можливість обмінятися досвідом і думками між колегами, контактами та закласти фундамент для подальшої співпраці.

Геннадій Бесарабчук,

заступник відповідального секретаря приймальної комісії