Ми будуємо спільну Європу

Публікація від 29 березня 2017.

Випускник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Марчук Василь Васильович (випускник нашого університету, сьогодні – професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника) організував для студентів зустріч із проректором, доктором наук, професором Інституту Європейської Культури Університету імені Адама Міцкевича Мариком Казмірчиком та професором Орестом Красівські. Про наш університет гостям розповів проректор із наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Іван Михайлович Конет.

Нашим студентам запропонували навчання в Польському Університеті імені Адама Міцкевича на основі диплома бакалавра за такими спеціальностями:

Європейська комунікація – гуманітарний профіль нового покоління, основою якого є інтердисциплінарність, здобуваються знання з філології, правознавства, політології, історії та культурознавства;

Спадщина західної цивілізації в контексті ЗМІ (засоби масової інформації) – використовуються навчальні програми, створені на основі історії, акцентується увага на інтерактивному навчанні, формування конкретних умінь і навичок послуговуватися історичною спадщиною з використанням аудіовізуальних засобів;

Новий напрямок навчання – проектування у сфері культури, спеціальності: туристичне дозвілля, реклама культурної спадщини. Такий факультет пов’язаний із регіональною політикою і реалізує свою діяльність через співпрацю з регіональними закладами культури.

Професор Орест Красівські наголосив, що кожен студент відчуває себе в університеті дуже комфортно й гідно, ставлення до українських студентів є доброзичливим. Якщо є угода з університетом то навчання безкоштовне. Також можна отримувати стипендію (від 100-300 $), але найголовнішим є те, що диплом із гербом Університету Адама Міцкевича свідчить про його престижність у Європі. Ніяких вікових обмежень немає головне – диплом бакалавра. Після закінчення навчання в університеті випускникам гарантують працевлаштування.

Іван Михайлович Конет зазначив, що сьогодні буде підписана угода між Польським Університетом Адама Міцкевича та факультетами нашого вишу – історичним, іноземної філології та факультету української філології і журналістики.

Професор Марик Казмірчик зауважив, що необхідно проявляти ініціативу, шукати нові можливості, реалізовувати себе, а університет сприятиме цьому, адже ми будуємо спільну Європу.

За додатковою інформацією ви можете звернутися за телефоном +380676758949, професор Орест Красівські.

Діана Грушанська, студентка ІІ курсу

факультету української філології та журналістики