Міжнародний день історика

Публікація від 30 березня 2017.

Historia est magistra vitae, vero testis temporum,

Lux veritatis, vita memoriae, nuntia vetustatis!
Cicero

Історичний факультет завжди славився своїми гарними традиціями та цікавим поєднанням навчального процесу з виховними та розважальними заходами. Тож і цьогорічний День історика не став винятком. Студенти історичного факультету вкотре доводять усім, що вони вміють не лише втримувати звання першості університету за рейтингами успішності та наукової діяльності, а й досить непогано та креативно організовують і проводять найрізноманітніші захопливі заходи.Так, 28 березня зранку на подвір’ї історичного факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка студентський актив факультету зібрався в незвичних образах – у костюмах відомих історичних осіб різних епох. По-справжньому щиро здивувалися такому вранішньому привітанню викладачі, студенти та працівники факультету, адже не кожен день можна побачити справжнісіньку княгиню Ольгу, мушкетера, Лесю Українку чи навіть середньовічного лікаря.Особливо майстерно були підготовлені образи, які відтворювали представників більшовицької номенклатури та лідера німецької націонал-демократичної партії. Студенти і викладачі з розумінням і не без гумору сприйняли ці яскраві перевтілення.Постаралися студенти істфаку на славу, бо створили особливий, піднесений настрій усім на весь день. Свідченням цьому були щирі посмішки, жваве обговорення побаченого, планування нових, не менш цікавих та захопливих заходів.

Максим Сльозкін, студент І курсу історичного факультету