Роби сьогодні те, що інші не хочуть, завтра будеш жити так, як інші не можуть

Публікація від 30 березня 2017.

28 березня на історичному факультеті К-ПНУ імені Івана Огієнка відбулася зустріч у рамках заохочення студентів до польсько-української співпраці.

Керівник цього проекту – проректор Інституту Європейської культури в місті Гнезно професор Познанського університету імені Адама Міцкевича – Марек Казмєрчак.

На зустрічі також були присутні куратор подальшої співпраці в Україні, доктор історичних наук, професор, член вченої ради Інституту Європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича Красівський Орест Якубович та колишній студент нашого університету, а нині доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри політичних інститутів та процесів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Марчук Василь Васильович.

Знайомство відбулося у формі презентації умов та перспектив навчання в Познанському університеті імені Адама Міцкевича, зокрема в Інституті Європейської культури. Студентам пропонується два варіанти надання освіти. Перший передбачає навчання першого ступеня (бакалавр) за спеціальностями європейська дипломатія, культура та туризм. Другий – навчання другого ступеня (магістр) за спеціальностями медіазнавство, управління закладами культури, європейська освіта. Також університет уможливлює отримання стипендії, проживання в найсучаснішому університетському кампусі та, за бажанням студента, поєднування навчання за роботою (представники університету перевіряють працевлаштування, щоб убезпечити студентів-іноземців від можливих негараздів).Навчання в цьому закладі допоможе молодим особам повною мірою реалізувати не тільки свій науковий, але й творчий потенціал. Адже, випускники цього вузу мають великі можливості працевлаштування в: органах місцевого самоврядування, вищих навчальних закладах, великих корпораціях, логістичних, виробничих, комерційних компаніях, неурядових установах міжнародного рівня, туристичних агентствах, видавництвах Польщі та Англії, в засобах масової інформації.

Отож,не проґавте свій шанс!

Анастасія Дудик, студентка ІІ курсу історичного факультету