Співпраця з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані

Публікація від 30 березня 2017.

28-29 березня 2017 р. ректор університету професор Копилов С.А. разом з міським головою Сімашкевичем М.Є. перебували в польському місті Каліш, із яким упродовж 25 років громада Кам’янця-Подільського підтримує партнерські зв’язки. Відбулися зустрічі з мером Каліша Г. Сапінським, викладачами й деканом  педагогічно-художнього відділення Університету імені Адама Міцкевича в Познані,

професором П. Лушкевичем.

За результатами зустрічей було узгоджено та підписано декларацію про співпрацю між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Університетом імені Адама Міцкевича в Познані. Угода про співпрацю між двома університетами, зокрема в рамках програми Erazmus +, буде підписана в травні 2017 р.Також члени делегації відвідали українське військове кладовище в Обозне, що знаходиться поблизу Каліша, де після Першої світової війни розташовувався табір інтернованих українських вояків Армії УНР, і поклали квіти до монументу й могил учасників українських визвольних змагань 1917–1921 рр., котрі знайшли вічний спочинок на польській землі.

Прес-служба університету