Угода про міжнародне наукове співробітництво

Публікація від 31 березня 2017.

З метою посилення інтеграції Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка до системи міжнародного наукового простору укладено угоду про наукове співробітництво з ДНЗ «Інститут економіки НАН Білорусі».

Наразі співпраця реалізується у напрямку взаємного залучення науково-педагогічного колективу установ до спільного проведення різного роду наукових заходів. Зокрема, ДНЗ «Інститут економіки НАН Білорусі» виступає співорганізатором Х Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми, пріоритети та перспективи соціально-економічного розвитку України у ХХІ ст.», яка відбудеться 11-12 травня 2017 року на базі економічного факультету, відповідно кандидата технічних наук, завідуючу сектором ефективного використання мінерально-сировинних ресурсів Інституту Цилібіну В.М. включено до складу оргкомітету.

У перспективі передбачається розширення співпраці у напрямку спільного проведення науково-дослідних робіт, підготовки наукових публікацій та стажування працівників.

Відділ наукової роботи і міжнародних зв’язків