Великий футбол повертається

Публікація від 31 березня 2017.

Студентська команда «Фортеця-К-ПНУ» (тренер Віталій Авінов) розпочала весняну частину футбольного сезону в рамках ХVI чемпіонату України серед вишів. 29 березня на стадіоні ім. Г.А. Тонкочеєва наша команда зіграла матч проти ФК «Університет» з Чернівців. Голів глядачі так і не побачили. Гравці показали в’язку силову боротьбу, що досить притаманно старту сезону. Вбачаючи порушення нашої команди під час контратаки чернівчан, арбітр назначив у наші ворота сумнівний пенальті. Проте суперник не забив його.

“В першому таймі гра була досить рівною переважно у центрі поля, а от у другому ми переважали. Значно підсилив гру Олександр Гладиш, який вийшов у другому таймі та мав дві гольові нагоди, а капітан хмельницького “Поділля” Алішер Якубов не зумів переграти воротаря,” – так прокоментував гру головний тренер «Фортеці-К-ПНУ» Віталій Авінов.

Наступний матч наша команда проведе у вівторок 4 квітня о 12:00 на стадіоні ім. Г.А. Тонкочеєва знову проти чернівецької команди. Сподіваємось і віримо, що цього разу “Фортеця-К-ПНУ” досягне бажаного результату і потішить як себе так і вболівальників.

При нагоді закликаємо вболівальників прийти на матч і жваво підтримати кам’янецьку команду!

Спортклуб