Відкриття ІІ Кам’янець-Подільського медіа форуму. Як це було

Публікація від 23 квітня 2017.

Що робити, якщо не надають інформацію, чому без медіа не буде туризму, як говорити з ким завгодно про що завгодно – ІІ Кам’янець-Подільський медіа форум зацікавлював і дивував.

13 спікерів зі всієї України разом з учасниками та гостями обговорювали тенденції у сфері медіа, дискутували, обмінювалися досвідом і подарунками.

Так, публіцист, історик та медіаексперт Роман Кабачій «розклав по поличкам» стандарти професійної журналістики, та розповів, як самі українські медіа часом самі себе дискредитують.

Алі Сафаров, юрист Центру демократії та верховенства права СЕDEM, акцентував увагу на способах реалізації авторського права в мережі Інтернет, а Катерина Кулина поділилася з присутніми покроковою інструкцією як отримати доступ до інформації, та що робити, якщо у праві на інформацію було відмовлено.

Марина Калініна, доцент Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка  виступила з гарячою темою для журналістів, що працюють в містах із туристичним потенціалом: розповіла про інтегровані комунікації у туризмі й що робити журналістам, щоб українські міста витримали конкуренцію з містами Європи на фоні відкриття безвізу.

Віктор Пічугін, голова і співзасновник «Громадське телебачення. Харків» своїм виступом переконав, що відео у соціальних мережах (Facebook, Instagram) задаватиме тон для нової журналістики.

Про соціальну відповідальність журналіста розповідала журналіст, заступник завідувача кафедри журналістики Українського гуманітарного інституту Світлана Петренко.

Залишили спікери і побажання для студентів нашого вишу:

Оксана Грушанська

Фото: Сергій Швець