Презентація СД платформи

Публікація від 27 квітня 2017.

19 квітня в стінах К-ПНУ імені Івана Огієнка відбулася презентація СД платформи. Організаторами є студенти, котрі раніше брали участь у тренінгах такої платформи. Мотивовані знаннями та досвідом, вони виявили бажання докладніше ознайомити з цією організацією і молодь Кам’янця-Подільського.

Презентація пройшла в дружному колі студентів, школярів та викладачів. Було представлено саму діяльність СД платформи, її ініціативи та плани на майбутнє, адже це є найбільш суттєвим, що цікавить нашу молодь. Завершальною точкою презентації стала робота учасників у групах, у яких молоді люди з’ясовували основні проблеми міста та визначали шляхи їх вирішення.

Така ініціатива ознайомила молодь із новими умовами діяльності, в процесі якої кожен себе може зреалізувати не тільки як студент та учень, але й як активний громадянин, якому небайдужа доля свого міста та країни.

За інформацією наданою історичним факультетом