Археологічний пікнік

Публікація від 28 квітня 2017.

22 квітня 2017 року студенти напрямів підготовки «Туризм», і «Економіка підприємства» та «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» разом з учасниками військово-історичного товариства «Кам´янець» організували та провели Археологічний пікнік.

Захід відбувся на території Старої Фортеці та тривав увесь день. Однією зі складових успіху археологічного пікніка, як зазначив керівник товариства Олександр Олександрович Заремба, безперечно, стала саме участь волонтерів з числа студентів економічного факультету Кам´янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Молодь під керівництвом старшого викладача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Буторіної Вероніки Борисівни допомагали на етапі промоції заходу. Важко переоцінити допомогу студентів у проведенні анімаційних заходів з юними відвідувачами експериментальних майданчиків з дітьми були організовані конкурси, забави, заняття з правопису, малювання, набивання тканини, археологічні розкопки. Інформація про Археологічний пікнік поширилася у засобах масової інформації міста та України.

Надалі співпрацю кафедри туризму та готельно-ресторанної справи і військово-історичного товариства «Кам´янець» буде продовжено.

В.Б. Буторіна, кандидат економічних наук,

старший викладач кафедри туризму і готельно-ресторанної справи