Шекспірівські читання “Shakespeare in Love”

Публікація від 28 квітня 2017.

Уже третій рік поспіль із ініціативи кафедри англійської мови (завідувач – кандидат філологічних наук, доцент, О.В. Галайбіда) стало традицією на факультеті іноземної філології у квітні вшановувати поетичними читаннями пам’ять і творчість великого англійського драматурга, актора та поета Вільяма Шекспіра (1564-1616 рр.).

26 травня 2017 р. відбулися Шекспірівські читання “Shakespeare in Love”. Сонети Шекспіра звучали англійською, німецькою, польською, українською, італійською, іспанською, французькою мовами та у власних перекладах студентів факультету. Були представлені проекти про мову творів драматурга, крилаті вислови про кохання із його п’єс мовою оригіналу, у німецькому та польському перекладі.

Всіх вразила лінгвістична майстерність студентів факультету іноземної філології Красик Анастасії, Лісової Владислави, Гуменюк Каріни та студентів факультету української філології та журналістики Тодоріки Христини, Ясинецької Діани, які продекламували сонети англійською, польською, німецькою мовами.

Бурхливі овації викликали інсценізації уривків із п’єс Великого Майстра «Гамлет», «Отелло», «Приборкання норовливої» у виконанні студентів Ісарчука Богдана та Руданець Христини, Слюсарчука Владислава та Гусак Тетяни, Доманського Олега та Угніченко Ірини.

Особливу атмосферу створили виконанням 90-го та 141-го сонетів із гітарним супроводом третьокурсник Доманський О. та студентка-другокурсниця факультету української філології та журналістики Угніченко І.

На заході панувала піднесена атмосфера, створена поетичним пером В. Шекспіра.

Кафедра англійської мови